Brčálník

Klára Bahník Trefná // , 10. vydání

Dovolím si reagovat na svého kolegu Kryštofa a zároveň s ním nesouhlasit. Lehká onemocnění jsou nejhorší věc na světě. Jakkoli si mohu dávat za cíl se onemocnění zbavit, drží se mě jako klíště – neustálá rýma a kýchání, neustálý strach, že přijdu o hlas, který mě živí (autorka namlouvá audioverzi Postilionu, pozn. ne-red.). Ono totiž ne každému stačí si jeden den poležet. Je to druhý týden, co jsem se stala závislou na Brčálníku forte, který mě udržuje funkceschopnou.

Jedná se o nejúčinnější dryják od dob Maryši. Po stanovení konečné receptury klesly akcie Zentivy o celá dvě procenta! Doteď byly všechny přísady přísně tajné a na trhu byl v podstatě nedostupný. To se ale dneškem změní. Nejpokročilejšími technologiemi vyvinutý čaj Brčálník forte bude nyní dostupný každému.

Vezměte dva plátky citronu, asi palec velký kus zázvoru, tři snítky máty a dvě lžíce medu. Všechno to zalijte vroucí vodou a dobře promíchejte. Dlouhá historie mých v medicině vzdělaných předků garantuje, že nic zdravějšího se vroucí vodou zalít nedá. Krásu Brčálníku nejlépe oceníte, pokud přísady smícháte ve skleněné konvičce. Jeho hnědozelená barva Vás nepochybně dostane na první pohled. A teprve teď, Kryštofe, poznáš, co to je marodit!


Další články v Postilionu